E8 prep

(klasa 8 / przygotowanie do egzaminu)

Grupa ‘E8 Prep’ (czyli 8th grader exam preparation) przeznaczona jest dla młodzieży przygotowującej się do egzaminu z języka angielskiego kończącego edukację w szkole podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu – sprawdź grafik – i  prowadzone są w małej, komfortowej grupie, Podczas kursu Twoje dziecko przećwiczy wszystkie zagadnienia językowe, które mogą pojawić się na egzaminie – tak, aby zdać egzamin 8-klasisty z jak najlepszymi wynikami i dostać się do wymarzonej szkoły średniej! Btw. Nasi kursanci mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami końcowymi, wielokrotnie sięgającymi powyżej 90%!

Zaobserwuj nas na Instagramie / Facebooku / Tik Toku – i zobacz jak pracujemy na co dzień! @languagelivingroom #LLR